VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Hledali jsme věrnostní program, který by vyhovoval všem našim stálým zákazníkům a zároveň oslovil i potencionální klienty.
Vize Lyoness se nám velmi zalíbila, proto jsme se do tohoto celosvětového věrnostního programu zapojili.
Myšlenka propojit obchodníky (myšleno - velké obchodní řetězce a malé + střední podniky a podnikatele), se zákazníky a nákupy je geniální, včetně bezplatného členství. A navíc bonusové odměny a poděkování za to, že zákazníci nakupují či využívají veškerých služeb, dostávají ve formě Cashback a Shopping Point, peníze k každého nákupu zpět.
Běžně se setkávají klienti s věrnostním sbíráním bodů na nalepení atd... za které si pak mohou zakoupit jen vybrané zboží (nádobí, plyšáky...), se nám nejevilo jako poděkování za využití našich služeb. Proto děkuji Hubertu Freidlovi za tuto dokonalou myšlenku.

Dalším esem v rukávu, proč jsme zvolili tento věrnostní celosvětový program, jsou dvě nadace Greenfinity Lyoness fundation (16 projektů v různých zemích...) a Lyoness Child&Family fundation (54 regionálních a společných projektů ve 31 zemích), do kterých se přispívá také z kažkého nákupu částkou 0,001%. Tato částka se zdá být malá, ale v celosvětovém měřítku už tak zanedbatelná není. Více informací na www.lyoness-CFF.org, nebo www.lyoness-GFF.org

A jak například podpora vypadá? Zde je odkaz:


Podřízené stránky (1): BENEFIT PLUS