Z důvodu zkvalitnění služeb, upravujeme dobu pro výdej objednaného či zakoupeného zboží, pouze v pondělí od 13:00 - 20:00. Děkujeme za pochopení.

HARMONELO

PHYTO CZ

SFÉRA KLUB DIOCHI

VITAE KLUB ENERGY

Naše doporučení k aktuální situaci najdete ZDE

DOPORUČENÍ PRO OBDOBÍ JARA:

Jaro, období dřeva, počasí - větrné, barva - zelená, emoce - hněv, projev - křik, lekavost, třes, tělo - oči, žlučník, játra, tkáně, nehty, šlachy, vstupem nemoci - šíje...a můžu napsat spoustu dalších charakteristik. Důležité je, že s tím něco chcete udělat!!! Hněv, co je to? Nespokojenost až vztek nebo pocit křivdy. Hněv je silná emoce a má za úkol vytvořit nám prostor pro pocit svobody, rozvíjet se dle vlastního přání, či cíle. Takže, kdo nám tedy brání? Jsou to okolnosti, partner nebo já sám??? Ve skutečnosti jsme to my sami, kdo se zlobí na sebe, že jsme např. škaredí, neschopní, trapní, možná máme pocit selhání. Z toho pak pramení vztek z bezmoci. Nebo chceme být pozitivní za každou cenu a ono to jaksi nejde, protože uvnitř nás je to všechno jinak. Toto je past. Tělo nám toho mnoho odpustí, ale lež??? Ta velká síla lži se zdržuje v těle a pak se divíme, proč nás bolí rameno, loket, kyčel... Prostě vytváří nerovnováhu prvku Dřeva v těle. Dle čínské medicíny je Matkou Dřeva Voda - ledviny, ty kontrolují základní zdroj našeho fyzického těla, tzn. esenci a čistý Jang. Synem Dřeva je Oheň - prvek, který kontroluje emoce a radost (srdce). Dřevo kontroluje Zemi - slezinu, slinivku - zdroj omylů (potlačený vztek). Pokud tedy cítíme problém, potřebujeme zprůchodnit organismus, tzn. odstranit blokády v cestě toku energie i krve, pročistit a obnovit proudění. Většinou emoční blokády způsobuje hněv a ten způsobuje stagnaci energie a po několika letech může způsobit různé cysty, nádory a další zdravotní komplikace.

Výsledek? Je potřeba dbát o své tělo, nejlépe upravit stravu, mít dostatečný příjem vody (na 10kg váhy - 4dc vody), kvalitní spánek. Dále pečovat o duši, tedy umění zvládat své emoce (meditace, cvičení), případně doplňovat jarní výdej energie vitamíny, omega-3 masnými kyselinami a jinými potravinovými doplňky.

Držte se ve ZDRAVÍ