Harmonelo Flexi - doplněk stravy je sirup s pomerančovou příchutí, který obohacuje jedinečnou směs kolagenu, MSM, chondroitinu a boswelie.

Obsahové látky klejopryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswelia serrata), přispívají k udržení normálního stavu kloubů. Základem surupu je 85% rozspustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje přátelské střevní bakterie.

Harmonelo Probio - doplněk stravy, sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů šetrně ošetřených tzv. tyndalizační technologií, díky které si probiotika zachovají svůj účinek. Doporučená dávka obsahuje probiotikum z 10 miliard bakterií. Produkt je posílen inulinem, čímž se vytváří silný synergický efekt na přátelské střevní bakterie.

Harmonelo Vitality - doplněk stravy, sirup na stejné bázi jako Harmonelo Probio. Obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních enzymů papainu, bromelainu a proteáz. Aloe vera působí jako účinný antioxidant přispívá k očistě organismu. Základem sirupu je 85%rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje množení přátelských středních bakterií.

Harmonelo Life - doplněk stravy, sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci šťáv z plodu Dragon fruit (dračí plod - Pitaya) a Goji, fortifikovanou betaglukanem z hlívy ústřičné. Dračí plod je oblíbený tradiční plod z oblasti střední Ameriky a Asie. Plody kustovnice čínské, nebo-li Goji, jsou díky svému složení označovány za superpotravinu 21. století. Základem sirupu je 85% rozpustná vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje přátelské střevní bakterie.

V případě zájmu nebo dotazů k těmto produktům připojuji odkaz: https://masazesiluet.harmonelo.shop/ nebo mě kontaktujte na tel: 777762080