Vítejte na našich stránkách Meditačního centra Probuzení - centra regenerace a rehabilitace. 

Nabízíme komplexní služby pro řešení potíží. Záleží jen na Vás z jaké oblasti nabídky si vyberete pomoc. Můžete vybírat péči z oblasti fyzioterapie, masáží, zdravotního cvičení, relaxace, probuzení... 

KUNG FU PRO DĚTI

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ  

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ U MOŘE  

MEDITACE, KURZY, PŘEDNÁŠKY 


Nyní dovolte, abychom Vám přiblížili naše poslání.

Na počátku byla myšlenka.

Psal se rok 1994, kdy jsme si oba s manželkou přáli prostor na konání svých aktivit.

Já jsem vedl zájmový kroužek Bojová umění pro děti a mládež při DDM Bohumín a manželka se věnovala esoterice, integrálním (alternativním) směrům léčby vedoucí ke zdraví a vedla řízené meditace.

Postupem času se jezdilo na dětské tábory, neboť čas tréninků nestačil k naplnění našeho záměru. A jelikož se náš přístup líbil nejen dětem, ale také rodičům, postupně se připojovali i oni. Tak vznikali první letní relaxační semináře pro děti a pro rodiče. Na těchto pobytech byla připravena různá témata se zaměřením na zdravý životní styl, praktikovalo se zdravotní cvičení Tai-Či a Čchi-Kung, meditovalo....

V tomto období se také pro zájem otevřely kroužky sebeobrana pro ženy a kalanetika.

Poté byla navázána spolupráce s Františkem Waltrem (Judo Bohumín) a LDT pro zlepšení fyzické a duševní kondice se konaly v jejich prostorách.

V roce 2003 byla navázána spolupráce s Rodinným centrem Slůně, kde jsem cvičil Tai-či a Pavla vedla kruhy sdílení většinou pro ženy a meditace.

Po zakoupení nemovitosti v roce 2007 otevíráme nový prostor Meditační centrum Probuzení, s cílem podporovat a rozvíjet duchovní a humanitární hodnoty. A to ve vzdělávání, sportovních či kulturních aktivitách dětí a dospělých. Chtěli jsme vybudovat centrum pro lidi zdravé i ty, kteří už mají nějaké omezení v pohybu. Jsou po úrazech úrazech, autonehodách a s nějakým problémem, který je nepustí do tělocvičen, fitcenter a doma se nepřinutí. Přijdou si k nám zacvičit, zbaví se bolesti zad, kloubů, posílí svaly i kondici a navíc zrelaxují a odreagují. Každý rok přidáváme nové procedury. Vše, co děláme najdete na těchto stránkách. :)

Samotný název "Probuzení" nás navede, co je náplní práce. Probudit ze spánku nevědomí (samozřejmě za podmínek vaší touhy, chtění a spolupráce) do stavu vědomého žití života.

A naše strategie? Program je postaven na několika pilířích: podpora zdraví, kultura vyžití, vzdělávání, rozvoj duchovních hodnot. 

Proto věříme, že naše stránky se budou líbit a nabídka služeb Vás osloví. Možná se dovíte i něco nového a to rozhodne navštívit nás osobně, budeme rádi. Přijďte si vychutnat do příjemného prostředí širokou nabídku zdravotních cvičení, různých masážních technik a dalších regeneračních služeb, které Vás povedou k naplnění a uvědomění si vlastního krásného života.

Pavla a Pavel Žvakovi